+48 602 320 907

Busy Świętokrzyskie Holandia

Codzienne busy Świętokrzyskie Holandia w dobrej cenie. Sprawdź ofertę przewozu osób i transportu przesyłek towarowych na trasie Świętokrzyskie - Holandia i skontaktuj się z nami w celu rezerwacji. Busy ze Świętokrzyskiego do Holandii wyjeżdżają kilka razy w tygodniu w godzinach porannych i wieczornych. Sprawdź możliwość rezerwacji transportu busem do Holandii. Oferujemy szybkie busy z Kielc, Staszowa, Jędrzejowa, Starachowic, Stąporkowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, Skarzyska - Kamiennej i wiele mniejszych miejscowości. Zapraszamy do rezerwacji maiejsc.

Zobacz Więcej

Przewozy Świętokrzyskie  Holandia

Busy do Holandii ze Świętokrzyskiego to dobry sposób dla osób wyjeżdzających do pracy sezonowej lub odwiedzających rodzinę, która pracuje na stałe w Holandii. Wyjazd z Kielc, Starachowic, Ostrowca Świętokrzyskiego, Jędrzejowa, Stąporkowa odbywa się przeważnie z adresu, w pewnych przypadkach może być potzreba umówienia sie w wyzanczonym miejscu. Przeważnie jest to Dworzec w Kielcach. Na terenie Holandii za każdym razem dowóz jest na wskazany adres. 

Cennik busy Świętokrzyskie Holandia

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem przejazdów ze Świętokrzyskiego do Holandii, Niemiec oraz Belgii. 

Cena Busy do Holandii Świętokrzyskie

od 550zł

przejazd w jedną stronę
wliczone 2 torby podróżne plus bagaż podręczny

Zamów przejazd

Cena Busy do Niemiec Świętokrzyskie

od 550zł

przejazd w jedną stronę
wliczone 2 torby podróżne plus bagaż podręczny

Zamów przejazd

Cena Busy do Belgii Świętokrzyskie

od 550zł

przejazd w jedną stronę
wliczone 2 torby podróżne plus bagaż podręczny

Zamów przejazd

Dlaczego warto wybrać busy ze Świętokrzyskiego do Holandii ?

Wyjazdy ze Świętokrzyskiego odbywają się kila razy w tygodniu w godzinach porannych i wieczornych. Odbiór klientów odbywa się z miejsca zamieszkania, a dojazd na adres na terenie Holandii oczywiście również jest na wskazany adres. Jest to ogromne ułatwienie dla osób podróżujących do Holandii pierwszy raz tego województwa.

Komfortowa podróż na trasie Świętokrzyskie Holandia

Warto podkreślić, że każdy pojazd to bus marki Mercedes Sprinter, który zapewnia wysoki komfort podróży oraz niezawodność. Każdorazowo przed wyjazdem takie auto przechodzi odpowiedni przegląd przez wykwalifikowanych mechaników. 

Zadzwoń i zarezerwój
Szybka rezerwacja na trasie Świętokrzyskie Holandia
Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.