+48 602 320 907

Przewozy Łuków Holandia

Codzienne przewozy Łuków Holandia w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź ofertą przewozu osób i transportu przesyłek  na trasie Łuków - Holandia, Belgia, Niemcy i skontaktuj się z nami w celu rezerwacji konkretnego terminu. Busy z Łukowa do Holandii wyjeżdżają kilka razy w tygodniu w godzinach porannych. Ponadto jest możliwość wyjazdu z okolicznych miejscowości.

Łuków Holandia

Busy Łuków - Holandia

Busy do Holandii z Łukowa to wspaniały sposób dla osób wyjeżdzających do pracy okresowej lub odwiedzających rodzinę, która pracuje na stałe w Holandii. Wyjazd z Łukowa odbywa się przeważnie z adresu, w pewnych przypadkach może być potzreba umówienia sie w wyzanczonym miejscu. Przeważnie jest to dworzec lub stacja palow w Łukowie. Na terenie Holandii za każdym razem dowóz jest na wskazany adres. 

Jaka cena za  busy Łuków Holandia ?

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem przejazdów z Łukowa do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Mamy nadzieję, że cena odpowiada Waszym oczekiwaniom.

Cena Busy do Holandii Łuków

od 550zł

przejazd w jedną stronę
wliczone 2 torby podróżne plus bagaż podręczny

Zamów przejazd

Cena Busy do Niemiec Łuków

od 550zł

przejazd w jedną stronę
wliczone 2 torby podróżne plus bagaż podręczny

Zamów przejazd

Cena Busy do Belgii Łuków

od 550zł

przejazd w jedną stronę
wliczone 2 torby podróżne plus bagaż podręczny

Zamów przejazd

Dlaczego warto wybrać busy z Łukowa do Holandii ?

Wyjazdy z Łukowa odbywają się kila razy w tygodniu w godzinach porannych. Pojazdy, którymi podróżujemy są zawsze czyste i odpowiednio przygotowane do podróży. 

Czy podróż na trasie Łuków Holandia​​ jest komfortowa ?

Jak najbardziej podróż z Łukowa jest bardzo komfortowa ponieważ pojazdy to busy marki Mercedes Sprinter. Są to najbardziej pożądane i niezawodne samochody do przewozu osób na trasach międzynarodowych.  

Szybka rezerwacja na trasie Łuków Holandia
Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.